İhtiyaca özel teknolojik çözümleriniz için buradayız

Nasıl çalışıyoruz?

Innology Bilişim olarak kaliteli ve seçkin mühendislik takımıyla çalışmayı öncelikli amacımız olarak belirliyoruz. Mühendislerimiz, Türkiye ve dünyadaki en iyi üniversitelerden mezun, önceki iş deneyimleriyle kendilerini net olarak kanıtlamış, titizlikle seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Innology Bilişim seçkin kadrosuyla yazılım geliştirme, donanım geliştirme, hızlı prototipleme uygulamaları ve bilgi teknolojileri uygulamaları alanında hizmet ve çözümler sunmaktadır. Dünyadaki teknolojik değişimleri takip ederek ve bunları alanında uygulayarak müşterilerine yenilikçi, yüksek teknoloji ve kaliteli ürünler sunmayı hedefler.

  • Sürekli inovasyon.
  • Anahtar teslim çözümler.
  • Seçkin mühendis kadrosu.
  • Sektörde yüksek tecrübe.
  • Kalite standartlarına uygun.

Kuruluş Hikayemiz

Innology Bilişim, Nisan 2013 tarihinde Bilkent Cyberpark Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde kapılarını ihtiyaç sahiplerine çözümler üretmek üzere açtı. Öncelikli olarak T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermaye Desteği ve sonrasında TÜBİTAK TEYDEB desteği alan yenilikçi projesinin geliştirilmesine başladı. 2015 yılının başlarında geliştirilen ürünün başarılı pilot uygulaması sonrasında ürüne yatırım alındı ve ürün ticarileştirildi.

Bu inovasyon macerasından sonra Innology Bilişim olarak edinilen tecrübemizi diğer müşterilerle paylaşmak, onlara ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler sağlama amacıyla yolumuza devam ettik. Şu anda yazılım geliştirme, hızlı prototipleme ve bilgi teknoloji uygulamaları konusunda müşterilerimize hızlı, kaliteli ve yenilikçi çözümler sunma misyonuyla yolumuza devam etmekteyiz.

3

kurucu ortak


Şirketimiz seçkin üniversitelerden derecelere sahip, sektörün önde gelen firmalarında farklı disiplinlerde 15 seneyi aşkın tecrübeye sahip kurucu ortaklar tarafından kurulmuştur.
7

mühendis personel


Alanlarında ayırt edici başarılara sahip, genç, dinamik ve seçkin mühendis kadrosu.
9

tamamlanan proje


Şirket içi inovasyon projelerimiz dahil birçok projeye zamanında, anahtar teslim çözüm sunuyoruz.
3

yıllık geçmiş


Şirketimiz 3 yıldır bilişim ve teknoloji sektörüne hizmet ve çözümler sunmaktadır.